Major Emlak - Emlak Konut Dekorasyon

Emlak Konut Nedir?

Emlak Konut 1953 yılında Türkiye’nin devlet eliyle modern konut ihtiyacını karşılamak için kurulmuş köklü ve halka açık bir şirkettir. Emlak Konut, Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığıdır. Emlak Konut yüzde 50.6 oranındaki hissesi Borsa İstanbul da işlem gören yüzde 49’u Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Kamu (devlet) iştiraki TOKİ’ye ait olan bir ortaklık yapısına sahiptir. Yaklaşık 24 Milyar TL büyüklüğündeki kaynakları ile bugüne kadar 130 bin bağımsız bölümü hayata geçirmiştir.

Emlak Konut Güvencesi Nedir?
Emlak konut, çalışma modellerinin hangisi ile iş sürecini yürütürse yürütsün planlamadan, malzeme kalitesine, altyapıdan, çevre düzenlemesine kadar her aşamada yapımı denetler. Teslim edilen gayrimenkullerin teslim sonrası çıkabilecek sorunlarını izler gerekirse sorunları gidermek için müdahale eder ve projenin yapılan sözleşmeye uygun olarak yapılmasını sağlar. Emlak Konutun bugüne kadar yapımını üstlendiği tüm projeler zamanında gayrimenkul sahiplerine teslim edilmiştir.

Emlak Konut’tan Gayrimenkul Nasıl Alınır?
Portföyünde bulunan konut veya ticari ünitelerle ilgili olarak genel müdürlük, satış ofisleri ile 0850 933 15 15 nolu telefon veya emlakkonut.com.tr sitesinden bilgi alabilirsiniz. İnternet sitesindeki iletişim formunu doldurduktan sonra müşteri temsilcileri sizinle irtibata geçecektir.

Satın alacağınız konutunuzu seçtikten sonra Emlak Konut’a ait hesaba müşteri numaranızı belirterek kapora bedelinizi yatırabilirsiniz. Daha sonra satış temsilcinizin size belirteceği tarihe kadar peşinat tutarını yatırıp sonrasında noter huzurunda gayrimenkul satış vaadi sözleşmenizi imzalayabilirsiniz.

Sözleşme tarihinden itibaren, belirlenen koşullarda her ay taksitlerinizi şirkete ait hesap numarasına müşteri numaranızı belirterek yatırabilirsiniz. Bu işlemi ister emlakkonut.com.tr üzerinden, ister banka şubesi isterseniz de genel müdürlük binasında yapabilirsiniz.

Tüm ödeme bilgilerine emlakkonut.com.tr adresinden ulaşarak 24 saat takip edebilirsiniz. Ödeme işlemlerinin bitimi ile birlikte tapunuz size teslim edilecektir.